DOPLNKY

Siete proti hmyzu

Ochraňujú nás od nepríjemného hmyzu, hlavne v letných mesiacoch. Veľmi jemná sieťovina v neutrálnej šedej farbe je na pohľad takmer neviditeľná. Varianty pre okná, dvere v rámoch a aj rolovacie uspokoja tých najnáročnejších zákazníkov. Materiály rámu a samotnej siete sú už mnoho rokov používané po celom svete a prešli celou radou skúšok. Dnešné technické možnosti dovoľujú vytvoriť systémy, ktoré esteticky nenarušujú exteriér ani interiér domu. Sú perfektne funkčné a vďaka použitým moderným materiálom sú farebne a rozmerovo dlhodobo stále. Rámy sietí sú zhotovené z AL profilov s komaxitovou úpravou. V základnej cene sú farby hnedá a biela. Farba zlatý dub, orech, douglasie a tmavý dub sú za príplatok. Profil 25 mm – okenný a silnejší 50 mm – dverový. Sieťovina zo sklených vlákien, odoláva veľmi dobre poveternostným podmienkam a stále si zachováva rovnaký vzhľad a kvalitu. Sieť je uchytená a napnutá pomocou jednoduchého mechanizmu, ktorý umožňuje jej prípadnú rýchlu výmenu.
Siete proti hmyzu dodávame iba na nami montované okná alebo rolety.

siete

Pevné siete

Na okná - Inštalujú sa pre dlhodobé používanie väčšinou do okien bez možnosti rýchleho a okamžitého otvorenia či odstránenia. Uchytenie sietí je zaistené otočnými úchytkami.
Na rolety - Na štandardné vonkajšie PVC rolety sa siete montujú pomocou skrutiek,ktoré sa našróbujú do vodiacich lišt roliet. Na hliníkové rolety sa sieťky uchytia otočnými úchytmi.

siete

Pántové siete

Vytvárajú ďalšie dvere, otvárané v prípade potreby priechodu daným miestom. Sieť je otočná na dvoch až troch závesoch, buď bežných s otváraním na magnet alebo pružinových, ktoré sú samozatváracie. Na želanie zákazníka je možné spevniť sieťku vodorovnou lištou. Tieto siete je možné montovať priamo na rám dverí alebo na rám rolety.

siete

Posuvné siete

Posuvné siete sú vhodné do miest, kde je treba umožniť priechod. Napríklad dvere na balkón, verandu, do záhrady, atď. Tým, že sa sekcie zasunujú pozdĺž rámu do boku, zaberajú pri otvorení minimálny priestor.

siete

Navíjacie siete

Skladajú sa z navíjacieho mechanizmu, vodiacich líšt s kefami a doplnkov pre zakrytie a uchytenie. Optimálne utesnenie zaisťujú kefové vložky vo vodiacich lištách a v ukončovacej lište. Vrchol ponuky tvorí roletový systém sietí montovaný do schránky spoločne s predokennými roletami. Sieť proti hmyzu je uložená v roletovej schránke a može byť ovládaná podľa potreby držadlom lišty alebo šnúrou so zakončením.