Logo LS Group, zimné záhrady, Pergoly a zasklenie terás

LS Grorup vám zaručí kvalitu. Sme spoľahlivý dodávateľ s viac ako 15 ročnými skúsenosťami.

Kráľovská 8, 90901 Skalica
+421 905 394 446

info@lsgroup.sk

© 2023 LS - group | All rights reserved.

Hliníkové pergoly s pevnou strechou

Naši klienti môžu využiť naše kvalitné hliníkové profily, ktoré dodajú ich prístrešku alebo pergole moderný a elegantný vzhľad.

Hliník predstavuje praktický a nízko údržbový materiál, ktorý je možno použiť v rôznych formách a tvaroch. Jeho ľahká hmotnosť ho predurčuje na využitie aj na kritických miestach. Farebné prevedenie konštrukcie môžu byť rôzne podľa požiadaviek klienta – lakované farby (RAL, metalické a texturované), lakované imitácie dreva, eloxovaná úprava.

Nízka hmotnosť konštrukcie umožňuje montáže aj na kritických miestach, profily sa spájajú, vďaka čomu je možné zhotoviť aj atypické tvary.

Klientom sa snažíme poradiť čo najvhodnejšie riešenie pre konkrétne prostredie. Ku každému projektu pristupujeme individuálne s dôrazom na okolie, aby pergola pôsobila prirodzene a dotvorila priestor.

Späť
Daľej

Možnosti hliníkových pergol

Prístrešky vyrobené z hliníkových profilov predstavujú v dnešnej moderné ére stavebníctva jednu z najlepších možností pre našich zákazníkov. Tento výber je odôvodnený použitím nízkoúdržbových materiálov, tvarom profilov a ich povrchovou úpravou, ktoré prispievajú k estetickému vzhľadu prístrešku.

Nízka hmotnosť konštrukcie umožňuje ich montáž aj na kritických miestach a možnosť spojenia profilov umožňuje vytvoriť aj neštandardné tvary.

Farebné prevedenie konštrukcie a rámov

  • Lakované farby (RAL, metalické a texturované)
  • Lakované imitácie dreva
  • Eloxovaná úprava

Krytina

  • Polykarbonátové dosky komôrkové ( dutinkové ) polykarbonátové dosky sú vynikajúci materiál pre tepelno-izolačné nerozbitné zasklievanie, presvetľovanie a zastrešenie. Sú opatrené ochrannou vrstvou proti UV žiareniu, ktorá zabezpečuje mimoriadnu odolnosť voči starnutiu vplyvom klimatických podmienok, zabezpečuje dlhú životnosť používané sú od hrúbky 10mm-32mm (odtieň číry, bronz, opál, IQ Relax)
  • Plné polykarbonátové dosky svojim vzhľadom pripomínajú sklo alebo plexisklo, na rozdiel od týchto materiálov sú prakticky nerozbitné ( húževnaté a teda odolné voči nárazom ) používane sú od hrúbky 6mm- 10mm odtiene číry, bronz, opál
  • Sklenené výplne- lepené bezpečnostné sklo , známe aj ako VSG, fóliované, vrstvené bezpečnostné sklo, ESG tepelne tvrdené sklo alebo izolačné bezpečnostné dvojsklo
logo6x6

LS Group vám zaručí kvalitu. Sme spoľahlivý dadávateľ s viac ako 15 ročnými skúsenosťami.

Fakturačné údaje

LS – Group, s.r.o.
IČO: 43978096
Obrancov Mieru 21,
90901 Skalica

© 2023 | LS Group, s.r.o.

Created by Martin Bajcar